Opinie naszych Klientów

Polskie Technologie Sp. z o. o. pragnie poinformować, że Firma Usługowa Hermer zrealizowała projekt polegający na stworzeniu naszej strony internetowej. Jesteśmy w pełni zadowoleni ze współpracy podjętej z firmą Hermer. Odznacza się ona zaangażowaniem, terminowością i wysoką jakością wykonanej strony www. Warto również wspomnieć o partnerskim podejściu do realizowanego w przyjaznej atmosferze projektu, który spełnił, a nawet przerósł nasze oczekiwania. Sprawna realizacja i sumienność, rzetelność i skrupulatność to cechy, które wyróżniają firmę Hermer. Warto skorzystać z usług tej firmy, gdyż prace realizowane są terminowo, w oparciu o wcześniej ustalony harmonogram. Polecamy Firmę Usługową Hermer, ponieważ jest to kompetentny, doświadczony, pełen profesjonalizmu i wywiązujący się z powierzonych im zadań zespół.
Przemysław Wójcik
www.plte.pl
Pozwolę sobie powiedzieć nieco więcej bo dzięki Hermerowi moja strona ewaluowała diametralnie i jestem im za to wdzięczny. Po analizie mojej starej strony www firma Hermer zaproponowała mi zmianę strony www na nową. Twierdzili, że tracę wielu klientów z powodu źle przygotowanej strony www. Zgodziłem się na zmianę. Na początku firma Hermer ustaliła ze mną jakie cele ma realizować nowa strona www. Po kilku dniach dostałem dokładne analizy i informacje jak powinna wyglądać moja strona www. Po mojej akceptacji przystąpili do realizacji projektu graficznego. Projekt bardzo mi się spodobał jak i moim pracownikom, dopuściliśmy go do realizacji. Strona www już działa i jestem z niej bardzo zadowolony. Od Pana Jacka dostałem już pierwsze analizy jak wyglądają statystyki po zmianie strony www. Są one bardzo optymistyczne do tej pory nie zdawałem sobie sprawy jak wielu klientów tracę przez starą stronę www. Dzięki zmianie znacznie więcej klientów kontaktuje się z nami. Polecam!
Jarosław Wieliński
www.odszkodowanialider.pl
Wysokiej klasy profesjonaliści, 'czujący' potrzeby klienta. Terminowość i postawa 'can do' czyni ich godnymi polecenia.
Sebastian Koszal
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, Pana działania przynoszą efekty. Proszę o dalsze wsparcie.
Mariusz Michura
www.zeitmann-personal.de
Firma Hermer działa bardzo sprawnie i czas realizacji jest bardzo satysfakcjonujący. Bardzo rzetelna firma! Kontakt miałam z Panią Kamilą i muszę pochwalić za kompetentność oraz uprzejmość ! Dziękuję za wspaniałą stronę i współpracę na każdym etapie! Pozdrawiam, La Flore.
Monika Batugowska
www.la-flore.pl
Firma godna polecenia. Współpraca z firmą Hermer układa się bardzo pomyślnie i jesteśmy zadowoleni z owoców ich pracy. Pełen profesjonalizm i otwarcie na klienta. Cenimy sobie zaangażowanie i szybki czas realizacji powierzonych zadań.
Magdalena Grędziak
www.blyss.pl / www.blyss.de
Pełen profesjonalizm, szybkość działania, ale z najwyższą jakością OCZYWIŚCIE, do tego świetny kontakt! Jestem bardzo zadowolona z polecenia mi Pana Jacka oraz firmy HERMER! Zostaję z nimi na dłuże! Dziękuję za szczerość i pomoc w uporządkowaniu części tego bałaganu...ale to dopiero początek naszej współpracy!
Bogumiła Andrzejewska
www.4allwomen.pl
Powiem krótko, gdyby wszystkie firmy w tej branży były takie jak Hermer to Internet przypominałby Niebiańską Przystań. Bardzo zadowolony Klient
Łukasz Dziopa
www.an-met.pl
Z przyjemnością polecam firmę Hermer. Współpraca, którą nawiązaliśmy była w pełni profesjonalna i cechowała się zaangażowaniem wszystkich jej pracowników. Działania marketingowe, które zleciliśmy firmie HERMER w niewątpliwy sposób przyczyniły się do lepszej widoczności naszej firmy w internecie, co przełożyło się na większą ilość klientów. Wszystko zostało zrealizowane bardzo sprawnie oraz w atmosferze wzajemnego zrozumienia. Jeszcze raz szczerze polecam HERMER.
Ryszard Smoter
www.imola.com.pl
Zgłosiłem się do firmy Hermer w celu wykonania nowej strony www dla parku linowego. Ważne dla mnie było, by nowa strona www posiadała ładną i nowoczesną grafikę. Projekt strony www spełnił moje oczekiwania, a nawet znacznie je przerósł. Jestem bardzo zadowolony z szybkiej, bezproblemowej i profesjonalnie przeprowadzonej realizacji. Firma Hermer zebrała ode mnie tylko najważniejsze informacje, a później nie musiałem już poświęcać swojego czasu. Prezentowane były tylko wyniki prac, które akceptowałem. Serdecznie polecam.
Marcin Koniecko
www.rudnicapark.pl
Bardzo polecam! Rewelacyjne, bardzo profesjonalne podejście do klienta, miły kontakt, zawsze na czas i zawsze zgodnie z ustaleniami, a efekt końcowy dokładnie taki jakiego się spodziewałam- zachwycający!
Dorota Zielenska-Stępień
www.cukiernia-ambasada.pl
Strona zrobiona przez firmę Hermer w pełni spełniła moje oczekiwania. Zadbali o szczegóły, strona jest ładna graficznie i dopracowana pod kątem copywritingu. Kompleksowe usługi w jednymi miejscu. Polecam!
Sylwester Wester
www.speedycja.com.pl
Firma godna polecenia, rzetelna, szybka komunikacja w dziedzinie obsługi strony.
Peter Borowski
www.stalkonex-zaeune.de
Bardzo sympatyczny kontakt! Super szybkie efekty pracy! Polecamy!
Anna Piotr Szarlej
www.yespiotrkow.pl
Jestem bardzo miło zaskoczony współpracą z Firmą Hermer. Projekt został zakończony w ubiegłym roku a do dzisiejszego dnia Hermer monitoruje moją stronę i np. w dniu dzisiejszym otrzymałem propozycję gratisowej korekty wprowadzonych przeze mnie materiałów! Polecam, to jest profesjonalne podejście. Pozdrowienia od zespołu SZKUNER-KET!
Piotr Chaciński
www.szkuner-ket.pl
Firma Broset dziękuje za stworzenie nowej strony, doceniamy profesjonalne podejście do tematu i wszystkie pomocne sugestie, oceniamy współpracę z Państwem na 6!
Firma Broset
www.broset.pl
Polecam gorąco: profesjonalnie, szybko, z indywidualnym podejściem do klienta, świetni graficy, już kilka stron stworzonych razem.
Katarzyna Kaliszczak
www.kaliszczak.eu
Polecam! Najlepsza firma z jaką współpracowałem.
Robert Sorokopas
www.przewozy-niemcy.pl