O firmie

Misja

Od 10 lat istnienia firmy, naszą misją jest pomoc przedsiębiorcom w zwiększaniu ich zysków poprzez wykonywanie bezkonkurencyjnych stron www oraz marketingu. Zysk pełni dla nas rolę drugoplanową. Rozumiemy, że jest pochodną dobrze wykonanej pracy, a przede wszystkim efektów jakie osiągamy dla firm, z którymi nawiązujemy współpracę. Dlatego też nie obawiamy się dawać gwarancji satysfakcji każdemu z naszych klientów, bo zadowolenie klienta jest ważniejsze niż nasz zysk.

Pasja

Naszą pasją jest wykonywanie stron www, ale nie zwykłych, przeciętnych stron, które nie wykorzystują potencjału internetu. Specjalizujemy się w projektowaniu stron www z bezkonkurencyjną grafiką, dużą efektywnością i wsparciem naszego zespołu, na które możesz liczyć zarówno podczas wykonywania projektu, jak i już po jego wykonaniu.

Wykonujemy strony www tak, by były najlepsze w Polsce i nasi klienci wybili się ponad konkurencję. Z ogromną przyjemnością podejmiemy się tego wyzwania również dla Ciebie, jeśli chcesz, by Twoja strona www była najlepsza w branży. Już na początku zdeklarujemy się czy jesteśmy w wstanie mu podołać. Do tej pory zawsze się nam udawało i klienci, którym to obiecaliśmy są bardzo zadowoleni.

Możemy to osiągać dzięki naszemu 10 letniemu doświadczeniu, bo wiedz, że w tym czasie wykonaliśmy już ponad 500 projektów. Jednak nie stałoby się to, gdyby nie nasza pasja i czasem nawet przesadna dokładność, by wykonana strona www była jak najlepsza. Bardzo cieszymy się z każdego dobrze wykonanego projektu. Mamy nadzieje, że i taki wykonamy dla Ciebie.

Nasz zespół

woman

Jacek

CEO

woman

Anna

Project Manager

woman

Ewelina

Specjalista UX

woman

Adam

Graphic/UI Designer

woman

Kasia

Graphic Designer

woman

Dawid

Front-End Developer

woman

Bartek

Full-Stack Developer

woman

Rafał

Developer

woman

Irek

Junior Developer

woman

Jakub

Junior Developer

woman

Kasia

Copywriter

woman

Darek

Marketing PL

woman

Kasia

Marketing PL

woman

Łukasz

Marketing EU

woman

Krzysztof

Przedstawiciel handlowy

Wspólnie zostańmy bohaterami dla tych zwierzaków

one potrzebują naszego wsparcia

Los zwierząt prebywających w schronisku nie jest nam obojętny - Tobie również?

Zamawiajac u nas stronę internetową, możesz przyczynić się do poprawy ich jakości życia.
Zlecając nam wykonanie strony internetowej pomagasz - wspierasz schronisko, któremu przekazujemy 1% kwoty z wykonanych stron www.

Napisz do nas
Nie czekaj ani chwili dłużej