Administrator | 03-09-2019

Ile kosztuje strona internetowa - cena

Jak rozsądnie podejść do zakupu strony internetowej? Na jaką kwotę trzeba się przygotować i co warto wiedzieć przed zamówieniem projektu?

Mając do czynienia z nową materią, zawsze pojawia się wiele pytań. Poznanie najważniejszych szczegółów, dotyczących konkretnych rodzajów stron,p ozwoli Ci dopasować tę odpowiednią i odzwierciedlającą charakter Twojej działalności.

Ceny stron internetowych - badanie rynku

Przeglądając informacje w sieci dotyczące tworzenia stron internetowych, staraliśmy się znaleźć odpowiedź na pytanie - Ile kosztuje wykonanie przeciętnej witryny. Poszukiwania pozwoliły nam stwierdzić, że ceny na rynku mieszczą się w granicach ok. 500 - 4690 zł. Koszt wydaje się nie być wygórowany, więc warto zastanowić się czy cena w tym przypadku idzie w parze z jakością. Pamiętaj, przed zamówieniem strony www zawsze należy dowiedzieć się od czego będzie zależeć cena projektu i co zyskasz wydając taką, a nie inną kwotę.

Od czego zależy cena strony internetowej?

Koszt strony internetowej to złożone zagadnienie i niekiedy trudno jest podać od ręki jej dokładną cenę. Zdecydowanie łatwiej jest, gdy Twoje oczekiwania pokrywają się z przedstawioną ofertą i strona ma zostać sporządzona według przygotowanych przez nas pakietów cenowych. Jednak co z projektami tworzonymi pod indywidualne zamówienie i zawierające funkcjonalności, które nie wchodzą w standardowy zakres prac nad stroną? Dowiedz się od czego zależy cena strony internetowej:

1. Rodzaj strony www to jeden z kluczowych czynników, który ma niebagatelny wpływ na jej cenę, a wybór jest naprawdę spory. Możesz zdecydować się na prostą stronę wizytówkę zawierającą tylko podstawowe informacje o Twojej firmie i której cena nie będzie wygórowana. Ze względu na rodzaj prowadzonej działalności, m.in. tego czy sprzedajesz usługi bądź produkty, będziesz potrzebował innego projektu strony internetowej.

2. Stopień rozbudowania projektu - rodzaj wprowadzonych komponentów i funkcji to kolejne elementy, które wpływają na koszt projektu. Nowa strona może być nieco bardziej rozbudowana m.in. wzbogacona o treści lub galerię z realizacjami, ale wtedy musisz liczyć się ze wzrostem kosztów. Cena zwiększa się również w przypadku sklepów internetowych ze względu na zastosowany złożony system CMS, pozwalający wprowadzić niezbędne funkcjonalności.

3. Wysoka efektywność - jest najważniejsza, ponieważ od niej zależy skala sprzedaży. Co ciekawe różnice między stronami mogą wynosić nawet setki %, jeżeli chodzi o współczynnik odrzuceń.

Stara strona vs. nowa witryna o zdecydowanie większej efektywności.

Ze stronami www jest jak z samochodami. Możesz kupić taniego malucha i mieć efekty jazdy, sam wiesz jakie... lub nabyć Lamborghini i zaznać iście królewskiej przejażdżki. Te auta różnią się między sobą i tak samo jest ze stronami internetowymi - mogą różnić się efektywnością Twojej sprzedaży. Wykonanie strony internetowej, która dobrze sprzedaje wymaga ogromnych umiejętności. Wkład pracy i wiedzy pracujących przy projekcie specjalistów przekłada się na efekty końcowe.

Ceny strony internetowej

Wydatek jaki trzeba ponieść na firmową stronę internetową mieści się w przedziale od 970 - 6000 zł netto wzwyż w zależności od zaawansowania projektu. Dzięki pakietom z różnymi wariantami cenowymi dopasujesz stronę do swoich możliwości finansowych oraz oczekiwań względem strony. Im bardziej rozbudowany pakiet, tym cena staje się wyższa. Na wymagających klientów czeka wycena indywidualna. Jeżeli chcesz sam określić, co ma zawierać Twoja spersonalizowana firmowa strona www, cenę ustalimy po zapoznaniu się z przedstawionymi przez Ciebie wytycznymi.

Ile kosztuje strona internetowa?

Cena sklepu internetowego

Narzędziem sprzedaży Twoich produktów w internecie jest sklep internetowy, który odpowiednio skonstruowany i promowany wpłynie znacząco na wzrost liczby klientów. Cena sklepów jest nieco wyższa niż w przypadku stron internetowych, bo wynosi 4900 - 13000 zł netto, jednak trzeba mieć na uwadze stopień skomplikowania wykonania tego rodzaju projektu. Na ostateczną cenę sklepu internetowego składają się: widoczna dla użytkowników internetu część strony, czyli grafika, a także jej zaplecze, które stanowi rozbudowany system CMS oraz zastosowanie wielu niezbędnych modułów, takich jak np. systemy płatności.

Ile kosztuje sklep internetowy?

Potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniej strony lub sklepu?

Nie wiesz, który pakiet będzie dla Ciebie najbardziej korzystny?

Skontaktuj się z nami i razem stwórzmy projekt, który pokochają Twoi klienci.

531 004 661|bok@e-hermer.pl