O firmie

Nasz zespół

Jacek

Właściciel

Kamila

Menadżer projektów

Kevin

Menadżer projektów EU

Dawid

Front End Developer

Bartek

Full Stack Developer

Irek

Junior developer

Przemek

Junior developer

Mateusz

Junior developer

Kasia

Grafik

Adam

Grafik

Łukasz

Marketing EU

Darek

Marketing PL

Kasia

Social Media

Dalida

Social Media

Elżbieta

Księgowa


Wspólnie zostańmy bohaterami dla tych zwierzaków - one potrzebują naszego wsparcia

schorniska dla zwierzat

Total Quality Management

Stosujemy TQM (Total Quality Management) czyli kompleksowe zarządzanie jakością. Dążymy do tego by działania, które podejmujemy, spełniały najwyższe normy. Bardzo istotne jest dla nas Twoje zadowolenie z wykonanego projektu.

Wsparcie

Kluczowym elementem naszej współpracy jest wsparcie, którym obdarzamy wszystkie firmy które zdecydowały się nam zaufać. Po ukończeniu strony www zawsze możesz liczyć na naszą pomoc. Doradzamy w kwestiach marketingowych, projektowania stron www oraz biznesowym. Jeśli potrzebujesz porady - jako Twój partner zawsze pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Kadra

Każdy z naszych pracowników specjalizuje się w swojej wąskiej dziedzinie i ciągle się w niej doskonali. Pracują u nas programiści, marketingowcy, copywriterzy, graficy, analitycy. Jest to gwarancją, że każde powierzone nam zadanie zostanie wykonane na najwyższym poziomie.

Doświadczenie

Jesteśmy na rynku już od 2010 roku i w ciągu tego czasu wykonaliśmy ponad 500 różnego typu realizacji. Z pewnością jesteśmy poważnym partnerem do budowania długotrwałych i owocnych relacji biznesowych.

Zapraszamy do kontaktu

Kierownik działu obsługi klienta

Preferowana forma kontaktu