O firmie - Strony www, Sklepy, Marketing - Hermer

O firmie

Nasz zespół

Jacek

Właściciel

Kamila

Menadżer projektów

Kevin

Menadżer projektów EU

Dawid

Front End Developer

Bartek

Full Stack Developer

Irek

Junior developer

Przemek

Junior developer

Mateusz

Junior developer

Kasia

Grafik

Adam

Grafik

Łukasz

Marketing EU

Darek

Marketing PL

Kasia

Social Media

Dalida

Social Media

Elżbieta

Księgowa

Droga zmiany

Istnieje świat, z pozoru piękny i sielski, ale w którym nieustannie toczy się walka dobra ze złem. Być może o nim słyszałeś, to… Internet.

Miejsce, w którym firmy - taka jak Twoja – próbują egzystować i zdobywać nowych klientów.

Jednak w Internecie panują bezwzględne zasady i przetrwają w nim tylko najlepsi. Spustoszenie sieją przepastne bestie skrywające się pod postacią stron internetowych – „złych stron internetowych”, które bezceremonialnie odstraszają klientów przez co wiele firm chyli się ku upadkowi.

A Ty? Czy spoglądając na swoją stronę internetową czujesz trwogę? Czy Twoja strona też skrywa złe moce, które powodują, że klienci uciekają w popłochu?

Zastanawiasz się jak przetrwać w tym świecie?

Poznaj kogoś kto odmieni Twój los i Twoją stronę nie do poznania – to Hermer, dzielny i niezwyciężony bohater, który przybywa z odsieczą,

Hermer ma za sobą setki stoczonych batalii… już blisko 8 lat dzielnie zmaga się z koszmarnymi stronami internetowymi, które bezwzględnie prowadziły do klęski niezliczone ilości firm.

Odmienił los wielu firm, a dziesiątkom pomógł stawiać pierwsze kroki w internetowej przestrzeni. Aby nie być gołosłownym – łącznie ocalił od zapomnienia oraz stworzył ponad 500 efektywnych stron internetowych.

Hermer wie jak oswoić bestie i ukrócić ich niecne poczynania, a nowym firmom nie pozwolić zaginąć w internetowych czeluściach.


Zapewne zachodzisz w głowę jak Hermer tego dokonuje?

Wyobraź sobie, że nasz bohater Hermer napotyka w otchłani internetu Twoją stronę www. Sprawia, że zaczyna być rozpoznawalna i przeistacza się w niezawodne narzędzie do pozyskiwania nieprzebranej ilości klientów.

W jaki sposób to uczyni?

Otóż nasz bohater Hermer posiada autorski skuteczny system, którego nie zna nikt inny.

Musisz wiedzieć, że Twoja pomoc jest niezbędna i w znacznym stopniu warunkuje powodzenie misji odmienienia Twojej strony www. Razem z Hermerem zwiększycie skuteczność strony nawet o 300%. Sprawdź jego bohaterskie działanie opisane dla odszkodowanialider.pl pod poniższym linkiem. https://e-hermer.pl/blog/strony-www/kancelaria-lider

Napisz do Hermer'a – spraw sobie skuteczną stronę internetową

hermer@e-hermer.pl


Wspólnie zostańmy bohaterami dla tych zwierzaków - one potrzebują naszego wsparcia

schorniska dla zwierzat

Total Quality Management

Stosujemy TQM (Total Quality Management) czyli kompleksowe zarządzanie jakością. Dążymy do tego by działania, które podejmujemy, spełniały najwyższe normy. Bardzo istotne jest dla nas Twoje zadowolenie z wykonanego projektu.

Wsparcie

Kluczowym elementem naszej współpracy jest wsparcie, którym obdarzamy wszystkie firmy które zdecydowały się nam zaufać. Po ukończeniu strony www zawsze możesz liczyć na naszą pomoc. Doradzamy w kwestiach marketingowych, projektowania stron www oraz biznesowym. Jeśli potrzebujesz porady - jako Twój partner zawsze pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Kadra

Każdy z naszych pracowników specjalizuje się w swojej wąskiej dziedzinie i ciągle się w niej doskonali. Pracują u nas programiści, marketingowcy, copywriterzy, graficy, analitycy. Jest to gwarancją, że każde powierzone nam zadanie zostanie wykonane na najwyższym poziomie.

Doświadczenie

Jesteśmy na rynku już od 2010 roku i w ciągu tego czasu wykonaliśmy ponad 500 różnego typu realizacji. Z pewnością jesteśmy poważnym partnerem do budowania długotrwałych i owocnych relacji biznesowych.

Zapraszamy do kontaktu

Kamila Romek

Kierownik działu obsługi klienta

Preferowana forma kontaktu