Opinie

Polskie Technologie Sp. z o. o. pragnie poinformować, że Firma Usługowa Hermer zrealizowała projekt polegający na stworzeniu naszej strony internetowej.

Jesteśmy w pełni zadowoleni ze współpracy podjętej z firmą Hermer. Odznacza się ona zaangażowaniem, terminowością i wysoką jakością wykonanej strony www. Warto również wspomnieć o partnerskim podejściu do realizowanego w przyjaznej atmosferze projektu, który spełnił, a nawet przerósł nasze oczekiwania.

Sprawna realizacja i sumienność, rzetelność i skrupulatność to cechy, które wyróżniają firmę Hermer. Warto skorzystać z usług tej firmy, gdyż prace realizowane są terminowo, w oparciu o wcześniej ustalony harmonogram.

Polecamy Firmę Usługową Hermer, ponieważ jest to kompetentny, doświadczony, pełen profesjonalizmu i wywiązujący się z powierzonych im zadań zespół.

Opinia w PDF.

www.plte.pl - Przemysław Wójcik

Jest zajebiście i mnie osobiście bardzo się podoba. Zaraz wpadnie Piotr i dam mu do obczajki, ale jestem pewien, że jemu się spodoba również. Dorzucimy jeszcze z 3, 4 artykuły i można zacząć promowanie :) Kawał dobrej roboty !!!

Opinia wysłana e-mailem.

www.extrawalcz.pl - Mateusz Wysocki

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, Pana działania przynoszą efekty. Proszę o dalsze wsparcie.

Opinia wysłana e-mailem.

Marketing na www.zeitmann-personal.de - Mariusz Michura

Z przyjemnością polecam firmę Hermer. Współpraca, którą nawiązaliśmy była w pełni profesjonalna i cechowała się zaangażowaniem wszystkich jej pracowników. Działania marketingowe, które zleciliśmy firmie HERMER w niewątpliwy sposób przyczyniły się do lepszej widoczności naszej firmy w internecie, co przełożyło się na większą ilość klientów. Wszystko zostało zrealizowane bardzo sprawnie oraz w atmosferze wzajemnego zrozumienia. Jeszcze raz szczerze polecam HERMER.

Opinia w PDF.

www.imola.com.pl - Ryszard Smoter

Wysokiej klasy profesjonaliści, "czujący" potrzeby klienta. Terminowość i postawa "can do" czyni ich godnymi polecenia.

www.romet-walcz.pl - Sebastian Koszal

Firma godna polecenia. Współpraca z firmą Hermer układa się bardzo pomyślnie i jesteśmy zadowoleni z owoców ich pracy. Pełen profesjonalizm i otwarcie na klienta. Cenimy sobie zaangażowanie i szybki czas realizacji powierzonych zadań.

www.blyss.de.pl - Magdalena Grędziak

Firma godna polecenia, rzetelna, szybka komunikacja w dziedzinie obsługi strony.

www.stalkonex-zaeune.de - Peter Borowski

Współpraca z firmą Hermer odbyła się na satysfakcjonującym nas profesjonalnym poziomie, dlatego potwierdzamy wiarygodność, zaangażowanie i rzetelność w zakresie świadczonych usług. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości wykonanej strony. Strona przygotowana na najwyższym poziomie.,/p.

∼ Marzeniowo

Kompetentni, zdolni, zadania wykonują w terminie, spełniają oczekiwania klienta. Gorąco polecam!

∼ Tennis4Fun - Anna Pomietlak

Jestem zadowolony ze współpracy z firmą Hermer. Firma uczciwa i tak ogólnie mówiąc wszelkie zadania są wykonywane na bieżąco w zadowalającym stopniu. Współpraca odbywa się w dobrej atmosferze bez problemów komunikacyjnych. Polecam.

∼ Szefrolet - Michał Steczkowski

Jestem bardzo zadowolony z współpracy. Uwzględniono wszystki moje wskazówki co do budowy strony. Stronę utworzono i umieszczono na serwerze bardzo szybko. Otrzymałem odpowiedź na wszystkie moje pytania. Ponadto cena najniższa, jaką mogłem otrzymać w mieście.

∼ SPHZW - Tomasz Robionek

Współprawa bardzo dobra, dobry kontakt, szybka reakcja na wprowadzane zmiany na stronie. Pomoc w pierwszych krokach obsługi systemu do zarządzania. Firma godna polecenia. Oby więcej takich firm.

∼ Firma Mer - Mirosław Rosa