Projektowanie profesjonalnych stron internetowych to trudna sztuka wymagająca ogromu wiedzy i wiele cierpliwości. Ten wpis chcielibyśmy poświęcić tematyce związanej z systemami zarządzania treścią (Content Management System), które zdecydowanie ułatwiają pracę nad projektami. Skupmy się na jednym z najbardziej popularnych systemów CMS do tworzenia witryn internetowych jakim jest Joomla!. Z dużym powodzeniem może posłużyć do przygotowania rozbudowanych witryn, jak również prostych statycznych stron znanych jako tzw. "wizytówki".

Zastanawiasz się nad pozycjonowaniem swojej strony www w niemieckim Google? W tym artykule opiszę jak pozycjonować stronę www oraz dobrać odpowiednie frazy.

  1. Krok pierwszy - dobór fraz.
    Stwórz w miarę możliwości dużą listę fraz kluczowych. Najlepiej w języku niemieckim. Jeśli nie znasz języka niemieckiego to zrób ją po polsku, a następnie daj komuś do przetłumaczenia. Ewentualnie użyj programu Google translator: https://translate.google.pl


W obecnych realiach liczy się zadowolenie klienta – to oczywiste. Rozpatrując tą tezę pod kątem stron www dojdziemy do wniosku, że to wygoda korzystania i bezproblemowy dostęp do nich warunkuje ten stan obecnego lub potencjalnego klienta. W związku z tym niezwykle ważna jest optymalizacja strony pod kątem urządzeń mobilnych, co z kolei może wspomóc firmę w dążeniu do powodzenia i sukcesu.

Dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie strony responsywnej (RWD). Jest to bardzo wygodny i dostosowany do potrzeb klientów wariant „inteligentnej” strony. Dostosowuje się do urządzeń mobilnych, w których jest otwierana. Mogłoby się wydawać, że strona responsywna to zamienna nazwa strony mobilnej. Strona mobilna, inaczej dedykowana, to po prostu wersja mobilna strony standardowej (desktopowej).

Każda najlepiej wykonana strona www powinna spełniać szereg wytycznych. Do najważniejszych zalet każdego projektu zaliczają się przejrzystość oraz wyróżniający design. Wygoda w poruszaniu się po stronie oraz wysoka jakość graficzna to podstawa, aby użytkownicy chętnie odwiedzali stronę i dłużej na niej pozostawali. Do pakietu naszych oryginalnych realizacji, spełniających te wszystkie wymagania, dołączamy stronę www zaprojektowaną dla Mati-trans Exclusive VIP Transport. Firma zajmuje się obsługą ekskluzywnych przewozów pasażerskich – zapewnia bezpieczny i punktualny transport w dowolnie wybrane miejsce. Zapraszamy – www.mati-trans.pl/pl

Po ciężkiej pracy należy się odrobina odpoczynku - a gdzie? Znamy miejsce idealne - Gospodarstwo Agroturystyczne ANDY, oferujące komfortowe apartamenty oraz przyjazną, rodzinną atmosferę. Dzięki temu odwiedzający czują się tu jak w domu i z pewnością nie mogą narzekać na nudę. Samo gospodarstwo zapewnia wiele atrakcji, których również nie brakuje w okolicy. Osoby ceniące przyrodę mogą spędzać czas aktywnie - na rowerze czy organiuzując piesze wędrówki. W celu zapoznania się ze szczegółami oferty Gospodarstwa ANDY, proponujemy odwiedzenie wykonanej przez nasz zespół strony http://andy-walcz.pl. Zapraszamy serdecznie.