Projektowanie i tworzenie profesjonalnych stron internetowych www | ehermer.pl

Projektowanie i tworzenie Profesjonalnych stron internetowych www

Sprawdź ofertę

Nasze realizacje

Phone Service

Sprawdź online

Zakres obowiązków

Głównym założeniem było wykonanie estetycznej i nowoczesnej strony www wzbudzającej zaufanie u klientów. Projekt robi niesamowite wrażenie dzięki dobrze przemyślanej grafice, w efekcie czego więcej osób decyduje się na kontakt.

Phone Service
Phone Service
Hermer - laptop

Czym się zajmujemy?

Strony www

Opracowaliśmy autorski sposób na tworzenie skutecznych stron www. Kompletny zespół specjalistów zadba o to, by Twoja strona www spełniała swoje cele - zachęci do kontaktu, wzbudzi zaufanie w oczach odbiorców, wyróżni się graficznie na tle konkurencji. Nie musisz mieć wielkiej firmy, by być postrzeganym jako najlepszy w swojej branży.

Nasze technologie

Hermer - html
Hermer - css
Hermer - bootstrap
Hermer - js
Hermer - vue
Hermer - jquery
Hermer - php
Hermer - laravel

Możliwość wyboru systemu

Tworzenie stron Joomla
Tworzenie sklepów Presta

Sklepy internetowe

Przy budowie sklepu internetowego dla Twojej firmy skupimy się głównie na tym, by skutecznie zamieniał odbiorców strony www w klientów. Przy realizacji projektu będzie uczestniczył kompletny zespół potrzebny do wykonania tego zadania. Twój sklep zachęci do zakupu, wzbudzi zaufanie w oczach odbiorców, wyróżni się graficznie na tle konkurencji oraz będzie łatwy do zarządzania.

Nasze technologie

Hermer - html
Hermer - css
Hermer - bootstrap
Hermer - js
Hermer - vue
Hermer - jquery
Hermer - php
Hermer - laravel

Możliwość wyboru systemu

Tworzenie stron Joomla
Tworzenie sklepów Presta

Indywidualne portale

Wykonamy dla Ciebie indywidualny portal zawierający dowolne funkcje. Będzie on dopracowany graficznie, funkcjonalny oraz łatwy do modernizacji. Nie musisz się o to martwić.

Nasze technologie

Hermer - html
Hermer - css
Hermer - bootstrap
Hermer - js
Hermer - vue
Hermer - jquery
Hermer - php
Hermer - laravel

Możliwość wyboru systemu

Tworzenie stron Joomla
Tworzenie sklepów Presta

Opinie naszych Klientów

 • Bardzo polecam! Rewelacyjne, bardzo profesjonalne podejście do klienta, miły kontakt, zawsze na czas i zawsze zgodnie z ustaleniami, a efekt końcowy dokładnie taki jakiego się spodziewałam- zachwycający!
  Dorota Zielenska-Stępień
  www.cukiernia-ambasada.pl
 • Polskie Technologie Sp. z o. o. pragnie poinformować, że Firma Usługowa Hermer zrealizowała projekt polegający na stworzeniu naszej strony internetowej. Jesteśmy w pełni zadowoleni ze współpracy podjętej z firmą Hermer. Odznacza się ona zaangażowaniem, terminowością i wysoką jakością wykonanej strony www. Warto również wspomnieć o partnerskim podejściu do realizowanego w przyjaznej atmosferze projektu, który spełnił, a nawet przerósł nasze oczekiwania.
  Przemysław Wójcik
  www.plte.pl
 • Jestem bardzo miło zaskoczony współpracą z Firmą Hermer. Projekt został zakończony w ubiegłym roku a do dzisiejszego dnia Hermer monitoruje moją stronę i np. w dniu dzisiejszym otrzymałem propozycję gratisowej korekty wprowadzonych przeze mnie materiałów! Polecam, to jest profesjonalne podejście. Pozdrowienia od zespołu SZKUNER-KET!
  Piotr Chaciński
  www.szkuner-ket.pl
 • Zgłosiłem się do firmy Hermer w celu wykonania nowej strony www dla parku linowego. Ważne dla mnie było, by nowa strona www posiadała ładną i nowoczesną grafikę. Projekt strony www spełnił moje oczekiwania, a nawet znacznie je przerósł. Jestem bardzo zadowolony z szybkiej, bezproblemowej i profesjonalnie przeprowadzonej realizacji. Firma Hermer zebrała ode mnie tylko najważniejsze informacje, a później nie musiałem już poświęcać swojego czasu. Prezentowane były tylko wyniki prac, które akceptowałem. Serdecznie polecam.
  Marcin Koniecko
  www.rudnicapark.pl
 • Projekt bardzo mi się spodobał jak i moim pracownikom, dopuściliśmy go do realizacji. Strona www już działa i jestem z niej bardzo zadowolony. Od Pana Jacka dostałem już pierwsze analizy jak wyglądają statystyki po zmianie strony www. Są one bardzo optymistyczne do tej pory nie zdawałem sobie sprawy jak wielu klientów tracę przez starą stronę www. Dzięki zmianie znacznie więcej klientów kontaktuje się z nami. Polecam!
  Jarosław Wieliński
  www.odszkodowanialider.pl
 • Z przyjemnością polecam firmę Hermer. Współpraca, którą nawiązaliśmy była w pełni profesjonalna i cechowała się zaangażowaniem wszystkich jej pracowników. Działania marketingowe, które zleciliśmy firmie HERMER w niewątpliwy sposób przyczyniły się do lepszej widoczności naszej firmy w internecie, co przełożyło się na większą ilość klientów. Wszystko zostało zrealizowane bardzo sprawnie oraz w atmosferze wzajemnego zrozumienia. Jeszcze raz szczerze polecam HERMER.
  Ryszard Smoter
  www.imola.com.pl
 • Wysokiej klasy profesjonaliści, 'czujący' potrzeby klienta. Terminowość i postawa 'can do' czyni ich godnymi polecenia.
  Sebastian Koszal
Efekty współpracy

Nie bez powodu nasze motto pod logo firmowym brzmi „Efektywne strony internetowe”. Poniżej sprawdzisz jakich efektów możesz oczekiwać dołączając do grona naszych Klientów.

Zmiana strony internetowej na nową

Ilość osób pozostających na stronie www

Wzrost
o 169%!

www.odszkodowanialider.pl

Pełne wsparcie marketingowe

Ilość zapytań o usługę

Wzrost
o 1574%!

www.ulanskazagroda-dieta.pl
Chcesz osiągać rezultaty, które zwiększą Twoje zyski?

Napisz lub zadzwoń do nas. Porozmawiamy o Twoich celach i wskażemy drogę do ich osiągnięcia, którą wspólnie zrealizujemy. Zapewniamy sprawdzony, przynoszący świetne rezultaty system tworzenia stron internetowych.

Porozmawiajmy
o Twoim projekcie

Blog

Certyfikat SSL – dlaczego...

W internecie czyha na nasze strony wiele niebezpieczeństw, dlatego warto wiedzieć jak się przed nimi skutecznie chronić. Jedną z niezawodnych barier, która pozwoli odciąć się od zagrożeń jest certyfikat SSL (ang. Secure Socket Layer). Czym jest certyfikat, jak działa i dlaczego warto zainwestować w to zabezpieczenie – tego dowiesz się z dzisiejszego artykułu.
Administrator28-11-2019
Administrator27-11-2019

Strony internetowe dla pr...

Każda branża rządzi się własnymi prawami, jednak jest stała, która łączy wszystkie firmy - to strona internetowa. Narzędzie, które jest koniecznością,...
Administrator27-11-2019

Efektywne strony www, czy...

Prezentacja firmy w internecie oraz ekspozycja produktów i usług z wykorzystaniem strony internetowej to podstawa do tego, by nieustannie przyciągać n...
Administrator03-09-2019

Ile kosztuje strona internetowa...

Jak rozsądnie podejść do zakupu strony internetowej? Na jaką kwotę trzeba się przygotować i co warto wiedzieć przed zamówieniem projektu?

Projektowanie i tworzenie

Profesjonalnych stron internetowych www

Tworzenie stron internetowych to nasza specjalność - zadbamy o to, by Wasze strony internetowe były efektywne, bezkonkurencyjne, a wszystkie działania będzie wspierał nasz kompletny zespół.

Efektywne projektowanie i tworzenie stron www

Efektywne projektowanie i tworzenie stron www

Uzyskamy dzięki przygotowanemu projektowi, który zostanie stworzony przez specjalistę od użyteczności stron www (UX).

Jest to szkic, który ma wskazać grafikowi jak ułożyć elementy na stronie www, tak by projektowanie i tworzenie stron www dawało rewelacyjne efekty w postaci realizacji określonych celów np. zwiększenia ilości zapytań o produkt bądź usługę.

Bezkonkurencyjność

Bezkonkurencyjność

To przede wszystkim odpowiednio stworzony projekt graficzny. Sprawdzimy Waszą konkurencję i stworzymy strony internetowe, które będą najlepsze spośród witryn Waszej konkurencji. Dzięki takim działaniom zyskasz strony internetowe, które dadzą Ci przewagę nad konkurencją.

Kompletny zespół

Kompletny zespół

Efektywność i bezkonkurencyjną grafikę możemy uzyskać przede wszystkim dzięki pracy kompletnego zespołu, którego zadaniem jest projektowanie i tworzenie stron internetowych.

Na pomoc możecie liczyć zarówno podczas pracy nad projektem, ale także, kiedy Wasze strony internetowe zaczną już działać. Nie zostawimy Was samych. Wiemy jak ważne jest wsparcie przedsiębiorstw już po stworzeniu strony internetowej. Będziecie mogli liczyć na naszą pomoc zarówno przy stronie internetowej, doradztwie jak i działaniach marketingowych.