Administrator | 25-08-2020
cofnij

Wyjątkowa grafika

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze, dlatego grafika jest kluczowym elementem strony www. Jakie kryteria zatem powinna spełniać? Najistotniejsze z nich to przede wszystkim:

  • odpowiedni dobór barw,
  • przejrzysta kompozycja – funkcjonalny interfejs,
  • właściwa ekspozycja poszczególnych elementów strony (w tym NOA – dowiedz się więcej).

Harmonijne połączenie powyższych elementów sprawi, że uzyskamy efektowną i zarazem efektywną stronę www, która zrobi wrażenie na każdym użytkowniku. Osoba szukająca produktów lub usług w internecie z pewnością zatrzyma się na Twojej stronie www o wysokiej jakości pod względem estetycznym i funkcjonalnym. Grafika przygotowana przez specjalistę wyróżni Twoją stronę na tle konkurencji.

Jakość grafiki spełnia dwa kluczowe zadania.

  1. Prestiż - Klienci widząc Twoją stronę dokonują jednocześnie oceny Twojej firmy. Strona internetowa jest wirtualną wizytówką, dlatego powinna wyglądać bardzo dobrze. Dzięki reprezentatywnej stronie www możesz być pewny, że Twoja firma będzie odbierana przez użytkowników jako profesjonalna i godna zaufania. To oczywiste i zgodne z przysłowiem "jak Cię widzą, tak Cię piszą".
  2. Współczynnik odrzuceń - dzięki wyjątkowej grafice znacznie mniej osób opuści Twoją stronę niemal od razu po wejściu na nią. Przeprowadziliśmy badania obrazujące w jakim stopniu strony www tworzone przez nas są lepsze od tych, które wykonuje konkurencja. Wyniki ukazały, że prawie 3 razy więcej osób pozostawało na naszej stronie www. Pomyśl, o ile klientów więcej będziesz mógł mieć nawiązując z nami współpracę. Dowód na te słowa znajdziesz pod tym linkiem: /blog/strony-www/kancelaria-lider

Aby cała strona prezentowała się wyjątkowo, możemy dodatkowo zaprojektować zakładki na Twojej stronie www. Dzięki nim strona www będzie spełniać swoje zadania – szczegóły na temat zakładek projektowanych i ich funkcji znajdziesz tu: /blog/strony-www/zwieksz-ilosc-klientow-nawet-o-300