Administrator | 25-08-2020
cofnij

Pakiet Master czyli jak powinna być budowana efektywna strona www

Wykonaliśmy stronę internetową w pakiecie Master. To najwyższy z naszych pakietów.

Strona internetowa dotyczy sprzedaży voucherów z prezentami i można zobaczyć ją pod adresem goldengift.pl

Naszym zadaniem było stworzenie strony internetowej najlepszej w branży i taki cel udało się osiągnąć. Dalszym etapem współpracy są działania marketingowe, które właśnie realizujemy i dzięki którym strona będzie w zasięgu wzroku wielu osób. Ich celem jest udowodnienie, że strona jest warta uwagi, a w konsekwencji zwiększenie sprzedaży oferowanych produktów. Prowadzimy również FanPage, który można zobaczyć pod tym linkiem: https://www.facebook.com/GoldenGiftpl-116577555035508/

Na podniesienie efektywności strony www, a więc zdobycie jak największej ilości osób, które zdecydują się na zakup produktów, ma znaczący wpływ przeprowadzona dokładna analiza dotycząca elementów, które powinna zawierać tego typu strona www.

1. Jednym z ważnych elementów było uruchomienie modułu zawierającego najczęściej wybierane produkty. Podczas zakupów spora część osób dokonuje wyboru patrząc na to jak popularny jest dany produkt. By zadowolić takich klientów, warto stworzyć miejsce gdzie sprawdzą co jest najczęściej kupowane, tak by na podstawie tych informacji mogli łatwiej wybrać swój produkt.

2. Postanowiliśmy stworzyć podział na miasta, ponieważ wiele osób może chcieć wyszukiwać atrakcje tylko w swoim lub konkretnym regionie.

3. Najpopularniejsze kategorie. Umieściliśmy taki element na stronie www na samej górze, ponieważ to właśnie nim najwięcej osób posiłkuje się wybierając produkty. To przejrzysta formuła ułatwiająca im podjęcie decyzji o zakupie prezentu, zwłaszcza kiedy takie kategorie widoczne są już na samym początku strony www.

Strona www oczywiście zawiera wiele innych elementów wpływających na zwiększoną sprzedaż tj. przejrzysty koszyk, estetyczna prezentacja atrakcji, dokładny opis zalet, pokazanie bezpieczeństwa (gwarancja, rok na wymianę), proste dokonywanie zakupów, optymalizacja pod Google itd.

Jeśli chcesz, by Twoja strona www była tak dokładnie przemyślana i zaprojektowana, zgłoś się do nas i porozmawiajmy o możliwościach oraz przewidywanych efektach. Nie zawiedziemy Twojego zaufania.