Administrator | 03-06-2022
cofnij

1200 zł gratis na reklamę do Twojej nowej strony www

Chcesz zwiększyć ilość klientów dla Twojej firmy? Jaki jest najlepszy sposób, aby to zrobić? Warto zadbać o to, by Twoja strona www wyglądała dobrze i wzbudzała zaufanie. Do tego należy stworzyć efektywną kampanię marketingową. Odpowiednio przygotowana strona www pomoże Ci uzyskać satysfakcjonującą pozycję w rankingach wyszukiwarek i zdobyć wielu potencjalnych klientów.

Twoja witryna jest cenną inwestycją, dlatego oferujemy Ci wyjątkowy bonus, który pozwoli szybciej znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwarki Google. Nasza promocja to działania marketingowe, które otrzymasz gratis do Twojej nowej strony internetowej.

Co obejmuje gratis?

Nawiązując z nami współpracę otrzymasz:

  • 1200 zł na reklamę GoogleAds

Google Ads to opłacalny sposób dla firm na reklamowanie się online. Dzięki wyświetlanym reklamom w Google zdobędziesz nowych klientów już w pierwszych miesiącach po uruchomieniu strony. My dajemy Ci bonus w wysokości 1200 zł, a to, ilu klientów będziesz chciał zdobyć dzięki tym działaniom, określimy wspólnie.

  • Trzy miesiące pozycjonowania

Prowadząc działania z zakresu pozycjonowania Twoja nowa strona pojawi się wysoko w darmowych wynikach wyszukiwaniach Google. W ramach gratisu otrzymasz od nas: szczegółowe statyski Google Analytics, wizytówkę Google, stałą kontrolę postępów oraz profesjonalny dobór słów kluczowych.

Jak otrzymać gratis?

Jeśli chcesz dostać bonus na reklamę Google Ads i 3 miesiące pozycjonowania w Google za darmo, wystarczy, że zamówisz u nas nową stronę internetową. Zapewniamy wsparcie zespołu osób specjalizujących się w wielu dziedzinach – UX desig, grafika, programowanie, copywriting.

Co zyskujesz?

Oprócz strony www zyskujesz pełną obsługę marketigową. Skuteczna promocja dla Twojej firmy oznacza współpracę z najlepszymi specjalistami od marketingu. Pozwól nam zapewnić Ci profesjonalną witrynę internetową i dotrzeć do odbiorców dzięki kampaniom Google Ads i pozycjonowaniu.

Ten pakiet promocyjny to najszybszy sposób, aby Twoja firma znalazła się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google. Sprawimy, że już od pierwszych tygodni na Twoją stronę www trafią setki potencjalnych klientów zainteresowanych Twoimi produktami bądź usługami.

Napisz do nas, aby otrzymać gratis do zamówionej strony www.

bok@e-hermer.pl