Administrator | 25-08-2020
cofnij

Najnowsze trendy w sposobach na reklamę Twojej firmy

Cały opis produktu lub usługi zawarty w jednym miejscu?

Przejeżdżając obok wielkiego billboardu pewnie przeszło Ci przez myśl, że sam chętnie umieściłbyś tam swoją reklamę. Jednocześnie jednak wiesz, że zalety Twojej firmy lub usługi ciężko przedstawić na statycznym obrazie. Z chęcią opisałbyś każdą istotną zaletę, ale też wiesz, że z tak długiej listy tylko nieliczna część zostanie zapamiętana.

Dzięki animacji łączysz obraz, treść, historię oraz emocje.

Spójrz na wzrastającą popularność filmów w serwisach takich jak Youtube, Instagram czy Facebook. Coraz większą popularnością cieszy się animacja charakteryzująca się prostą, ale jednocześnie przyjemną wizualnie grafiką. Pewien gigant komputerowy jakiś czas temu opublikował animację, która składa się jedynie z tekstu oraz prostej wizualnie grafiki, a całość podkreśla subtelna muzyka. To właśnie płynny i realistyczny ruch oraz efekty zastosowane w tej animacji przekazują najważniejsze cechy firmy, które pozostają w naszej pamięci.

Wzbudź zaufanie dzięki opowieści o Twoich produktach lub usłudze.

Dzięki nam w efektywny i przystępny sposób zaprezentujesz ofertę Twojej firmy, zapoznasz z historią i sposobem jej funkcjonowania czy możliwością rozwoju podczas współpracy. Tego typu animacje oprócz reklamy w internecie również wykorzystasz na szkoleniach, targach czy konferencjach. Efektywnie zatrzymują wzrok i zachęcają do zapoznania się z kontynuacją informacji o zaletach Twojej marki, usługi czy produktu.

Przykład animacji sklepu internetowego, który również możesz stworzyć razem z nami.

Stworzymy dla Ciebie również:

Animację promocyjną 
Informuje o czasowych akcjach bądź zachęcająca do rejestracji na Twojej platformie.

Animację instruktażową
Ułatwi poruszanie się na Twojej stronie czy obsługę Twoich produktów lub usług.

Animację szkoleniową
Wykorzystasz ją na konferencjach lub szkoleniach. W interesujący sposób przedstawisz przygotowane materiały, które na długo pozostaną w pamięci oglądających.

Animację info graficzną
Tabelki i statystyki nie muszą być nudne!

Animację logotypu Twojej firmy
Nawet najprostsze logo wzbudzi zachwyt dzięki pięknej animacji.

Animację intro – outro
Niezbędny dodatek na początek i zakończenie filmu.

Zapraszamy do kontaktu:

Tel: +48 531 004 661
E-mail: kamila@e-hermer.pl