Administrator | 25-08-2020
cofnij

Efektywne strony www, czyli jak zdobywać więcej klientów każdego miesiąca

Prezentacja firmy w internecie oraz ekspozycja produktów i usług z wykorzystaniem strony internetowej to podstawa do tego, by nieustannie przyciągać nowych klientów. Posiadanie strony www czy sklepu internetowego, które wyróżniają się na tle konkurencji przekuje się ostatecznie na zdobycie zysków finansowych dla Twojej firmy. 

Bezkonkurencyjne strony www i sklepy internetowe... czyli jakie? Profesjonalna strona internetowa to klucz do sukcesu Twojej firmy, więc powinieneś zadbać o to, by zawierała wszystkie najpotrzebniejsze składniki. Elementy, bez których strona www nie może istnieć to m.in.:

  • przykuwająca uwagę grafika, która wzbudzi zaufanie wśród Twoich przyszłych klientów,
  • czytelna prezentacja oferty – zadbaj o dobre zdjęcia i opisy,
  • opinie Twoich zadowolonych klientów – jedną z pierwszych rzeczy, którą sprawdzają klienci przed zakupem produktu to rekomendacje innych osób,
  • newsletter zachęcający do zapisów – spraw, by Twoi byli na bieżąco z tym co dzieje się w Twojej firmie,
  • prosta nawigacja – czytelne i intuicyjne menu usprawnia poruszanie się po stronie m.in. odszukanie konkretnego produktu, łatwy proces zakupowy,
  • zamieszczenie informacji o promocjach w widocznym miejscu,
  • wzbogacenie strony o przydatne i ciekawe aktualności.

Na poniższej animacji zobaczysz jak wygląda już gotowa, dopracowana strona internetowa, będąca wizytówką Twojej firmy. Przyjrzyj się rozmieszczeniu poszczególnych elementów, szacie graficznej i porównaj stronę internetową widoczną na filmiku ze swoją obecną witryną. Zastanów się czy nie potrzebujesz nowego projektu.

Doszedłeś do wniosku, że Twoja aktualna strona nie zachwyca i wymaga wielu poprawek? Skontaktuj się z nami, a wnikliwie przeanalizujemy ją jeszcze raz i powiemy Ci jak ulepszyć witrynę, by zdobywała wielu nowych klientów dla Twojej firmy.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji - 531 004 661; bok@e-hermer.pl; e-hermer.pl/oferta/strony-www