Tworzenie stron www oraz sklepów internetowych w Wałczu

Zwiększ zyski dzięki odpowiednio przygotowanej stronie www.

Z dużą przyjemnością współpracujemy z firmami z naszego pięknego miasta Wałcz. Strona www bądź sklep który otrzymasz wyróżni się na tle konkurencji. Do współpracy z firmami z Wałcza przystępujemy szczególnie entuzjastycznie i dokonujemy wszelkich starań, by każda z firm była bardzo zadowolona ze współpracy z nami. Nie ma mowy byś był niezadowolony ze swojej nowej strony www. Zapraszamy do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Krzysztof Głowacki

Główka z Wałcza

Broset

strony www Broset Wałcz


Co otrzymasz:

- Wyjątkowy i indywidualny projekt graficzny
- Dodatkowe elementy np. formularz kontaktowy, mapa Google czy galeria zdjęć
- System CMS, dzięki któremu będziesz mógł w łatwy sposób zarządzać sklepem bądz stroną www
- Profesjonalne zdjęcia wysokiej jakości
- Domenę oraz hosting
- Statystyki Google Analytics
- Wprowadzenie indywidualnych funkcji, które razem ustalimy
- Fakturę VAT

Gratis: Tylko dla firm z Wałcza i okolic prowadzimy pozycjonowanie przez 4 miesiące całkowicie za darmo (wartość około 800 zł). Napisz do nas to nic nie kosztuje a możesz zyskać wielu nowych klientów.

300% lepsze efekty

Badania wykazały, że strona www wykonana przez naszą firmę przynosiła o 300% lepsze rezultaty w postaci ilości osób pozostających na stronie www. Wchodząc na poniższy link dowiesz się więcej: http://e-hermer.pl/blog/strony-www/kancelaria-lider

Kontakt

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel.: 531 004 661

Pragniesz wyjątkowej strony www, która wyróżni Twoją firmę spośród konkurencji?

Tworząc strony internetowe kierujemy się zawsze kryterium jakości, tak aby wszyscy nasi klienci wiedzieli, że każda wydana złotówka na naszą realizację była trafną inwestycją. Współpracując z nami możesz mieć pewność, że otrzymasz stronę wyjątkową i przede wszystkim spełniającą zaplanowane cele. Istotą naszych stron jest dopieszczona pod każdym względem grafika. Twój klient kupuje oczami, więc musi odbierać Twoją firmę jako bezwzględnie profesjonalną.

Sprawdź nasze realizacje i przekonaj się sam.

Sprawdź portfolio moderne Homepage

Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki. Pięć wieków później zaczął być używany przemyśle elektronicznym, pozostając praktycznie niezmienionym. Spopularyzował się w latach 60. XX w. wraz z publikacją arkuszy Letrasetu, zawierających fragmenty Lorem Ipsum, a ostatnio z zawierającym różne wersje Lorem Ipsum oprogramowaniem przeznaczonym do realizacji druków na komputerach osobistych, jak Aldus PageMaker

Portfolio

Firma Romet w Wałczu

strony www Wałcz

Gazeta Extra Wałcz

Gazeta Extra Wałcz

Broset

Ifa Logistics

Krzysztfo Glowacki

N-Studio

Ośrodek Kołacz w Wałczu

Bowling Kołacz Wałcz

Rudnica Park

Przewozy Niemcy

ESJOT

Bisonlife

Szkoła PWSZ w Wałczu

Strona dla PWSZ w Wałczu

Więcej realizacji znajdziesz na:
Strony www: www.e-hermer.pl/realizacje/strony-www
Sklepy online: www.e-hermer.pl/realizacje/sklepy-internetowe

Zespół

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, gdzie każdy doskonale zna się na swojej działce. Pracują u nas programiści, marketingowcy, copywriterzy, graficy, analitycy. Każdy z nich przygotuje najlepsze rozwiązania dla Twojej strony, tak aby spełniała zaplanowane role. Jest to gwarancja udanej realizacji.
W internecie można znaleźć wiele stron niefunkcjonalnych, na których klient nie może wyszukać istotnych dla siebie informacji. Często gubiąc się w źle przygotowanej strukturze strony www, rezygnuje z zakupu. Nasze strony są inne – dostosowane do Twoich potrzeb.

Doświadczenie

Mamy już ponad 6 lat doświadczenia w tworzeniu stron www. Wykonaliśmy ponad 500 realizacji i dążymy do tego, by były one jak najwyższej jakości. Stosujemy TQM (Total Quality Management) czyli kompleksowe zarządzanie jakością. Dążymy do tego by działania, które podejmujemy, były pod każdym względem najwyższej jakości, przy czym bardzo istotne jest dla nas Twoje zadowolenie z wykonanego projektu. Nawiązujesz współpracę ze stabilną firmą, która nie zniknie po wykonaniu strony www. Cały czas możesz liczyć na nasze wsparcie.

Wyjątkowa grafika

Grafika jest kluczowym elementem strony www. To ona wyróżni Twoją stronę od konkurencyjnych. Osoba szukająca produktów, czy usług w internecie z pewnością zatrzyma się na Twojej stronie www, dzięki odpowiedniej ekspozycji elementów i grafice, która robi wrażenie na każdym użytkowniku.

Gwarancja satysfakcji

Prace nad stroną www kończymy dopiero wtedy, gdy nasi klienci są w pełni zadowoleni z projektu, który przygotowaliśmy. Gwarantuje to Twoje zadowolenie z projektu. Niczym nie ryzykujesz.

Dajemy również "gwarancję satysfakcji"- jeśli nie będziesz zadowolony z projektu to możesz poprosić o zwrot zaliczki, jednocześnie możesz być pewien, że dołożymy wszelkich starań, byś był w pełni usatysfakcjonowany.

System CMS

Otrzymasz od nas panel CMS, służący do zarządzania treścią
i zdjęciami na stronie www. Pozwala on na samodzielne wprowadzanie drobnych zmian na stronie www. Dostępny jest on-line bez konieczności instalowania skomplikowanych programów na Twoim komputerze.

Zwiększenie zysków -
- Marketing

Wraz ze stroną www otrzymasz od nas bezpłatnie raport - ”Jak skutecznie wypromować moją stronę www". Dzięki niemu będziesz miał wiedzę, jak poprowadzić kolejne działania marketingowe, czyli pozyskiwać kolejnych klientów. To dokładny i bardzo szczegółowy raport, którego koszt nominalny wynosi 300zł netto. Jako nasz nowy klient otrzymasz go BEZPŁATNIE.

Podsumowując

Zespół
Doświadczenie
Wyjątkowa grafika
Gwarancja satysfakcji
System CMS
Zwiekszenie zysków Marketing
Dzięki odpowiednio przygotowanej stronie www więcej klientów będzie decydować się na zakup w Twojej firmie.
Jest to bardzo istotne jeśli poważnie myślisz o pozyskiwaniu klientów poprzez internet. Odpowiednio przygotowana strona www może w każdym miesiącu znacznie zwiększyć zyski Twojej firmy.

Zapraszamy do kontaktu

Kamila Romek

Kierownik działu obsługi klienta

Preferowana forma kontaktu